POLABSKÁ LIGA ŽACTVA V ČÁSLAVI

     V sobotu 17.11.2012 se družstvo SKP Judo Nový Bydžov zúčastnilo Polabské ligy v Čáslavi. Naši borci vybojovali 15 cenných kovů. Novobydžovských judistů startovalo 24 z celkového počtu cca 189 závodníků.

 

Výsledky 5.kola PL v ktg.:

Mláďata chlapci:

-24 kg (2)
1. místo   Jakub Klec       Daito Ryu Pardubice
2. místo   Jan Podrazil     SKP Judo Nový Bydžov

-27 kg (5)
1. místo   Patrik Poula         Sokol Jihlava
2. místo   Jakub Herman     Judo Česká Třebová
3. místo   Kryštof Jelínek     SKP Judo Nový Bydžov

-30 kg (11)
1. místo   Kristián Vávra     SKP Judo Nový Bydžov
2. místo   Mark Szatmári     PSK Hradec Králové
3. místo   Josef Kahoun       SKP Benešov
3. místo   Matěj Richtr        JC Hradec Králové

-34 kg A (7)
1. místo   Viktor Vrba         TJ Start Kolín
2. místo   Jáchym Pelda     Judo ZŠ Sadová Čáslav
3. místo   Jan Šlejtr            Sokol Jihlava
3. místo   Jakub Přenosil    Judo ZŠ Sadová Čáslav

-34 kg B (11)
1. místo   Tomáš Mlejnek     Sokol Jihlava
2. místo   Daniel Čech         SKP Judo Nový Bydžov
3. místo   Adam Dymák       Judo ZŠ Sadová Čáslav
3. místo   Jaroslav Tobiška  Judo ZŠ Sadová Čáslav

-38 kg (12)
1. místo   Daniel Bartoš        JK Pardubice
2. místo   Jan Baťka             DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3. místo   Jaroslav Spolek     JK Pardubice
3. místo   Vít Linhart             Judo ZŠ Sadová Čáslav

-42 kg (10)
1. místo   Marek Míl        PSK Hradec Králové
2. místo   Aleš Míka        Vlašim
3. místo   Martin Lichý     DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3. místo   Matěj Gruber   SKP Benešov

-46 kg (3)
1. místo   Jakub Maršíček     SKP Benešov
2. místo   Vít Smejkal           Judo Česká Třebová
3. místo   Jakub Veselý        Judo ZŠ Sadová Čáslav

-50 kg (3)
1. místo   Michal Kubát     JK Pardubice
2. místo   Robert Novák     SKP Judo Nový Bydžov
3. místo   Václav Havelka Judo ZŠ Sadová Čáslav

-55 kg (2)
1. místo   Hynek Hornof     SKP Judo Nový Bydžov
2. místo   Ivan Storchak     T.J. Sokol Velim

+55 kg (1)
1. místo   David Vích     Judo Česká Třebová
mimo soutěž odepral 1 zápas
__________________________________________________

Mláďata dívky:

-22 kg (1)
1. místo   Magdalena Zdeňková     Judo ZŠ Sadová Čáslav
mimo soutěž odeprala 2 zápasy

-25 kg (2)
1. místo   Kristýna Lošková          Sokol Jihlava
2. místo   Michaela Jahodová     DDM JK Chlumec nad Cidlinou

-28 kg (1)
1. místo   Michaela Lošková     Sokol Jihlava
mimo soutěž odeprala 1 zápas

-32 kg (3)
1. místo   Kateřina Myslivcová     SKP Benešov
2. místo   Tereza Svobodová     DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3. místo   Karolína Frýdová     SKP Judo Nový Bydžov

-36 kg (2)
1. místo   Natálie Janouchová     DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2. místo   Zuzana Slavíková         Judo ZŠ Sadová Čáslav

-40 kg (4)
1. místo   Anna Freiwaldová     Broumov
2. místo   Eliška Hubáčková     JK Pardubice
3. místo   Petra Vážková          Judo Česká Třebová

-44 kg (2)
1. místo   Kristýna Bydžovská       Judo ZŠ Sadová Čáslav
2. místo   Sabina Černohorská     DDM JK Chlumec nad Cidlinou

-48 kg (1)
1. místo   Eliška Jetýlková     DDM JK Chlumec nad Cidlinou
mimo soutěž odeprala 1 zápas

-52 kg (1)
1. místo   Magdaléna Holušová     JK Pardubice
mimo soutěž odeprala 1 zápas

__________________________________________________

Mladší žáci:

-30 kg (2)
1. místo   Jakub Bohdálek     Sokol Jihlava
2. místo   Jan Bohdálek         Sokol Jihlava

-34 kg (4)
1. místo   Marek Kousal          Savada Polná
2. místo   Lukáš Flossmann     Judo ZŠ Sadová Čáslav
3. místo   Tomáš Marek          TJ Start Kolín

-38 kg (11)
1. místo   Petr Filip        Daito Ryu Pardubice
2. místo   Udo Grewe     SKP Benešov
3. místo   Tomáš Kostka Sokol Jihlava
3. místo   Ota Tůma       Judo ZŠ Sadová Čáslav

-42 kg (7)
1. místo   Tadeáš Vávra    SKP Judo Nový Bydžov
2. místo   Tomáš Pikora     SKP Benešov
3. místo   Vít Škrkoň         Judo Česká Třebová
3. místo   Tomáš Zdeněk   Judo ZŠ Sadová Čáslav

-46 kg (2)
1. místo   Jan Růžička             Judo Česká Třebová
2. místo   Vojtěch Svoboda     DDM JK Chlumec nad Cidlinou

-50 kg (3)
1. místo   Petr Pokorný        SKP Benešov
2. místo   Adam Žďárský     SKP Benešov
3. místo   Petr Šácha           Judo Česká Třebová

-55 kg (4)
1. místo   Antonín Kobza     Judo Česká Třebová
2. místo   Matěj Horský       Judo ZŠ Sadová Čáslav
3. místo   Martin Šedivý      Judo ZŠ Sadová Čáslav

-60 kg (4)
1. místo   David Dvorský        Judo ZŠ Sadová Čáslav
2. místo   Martin Vavřínek     DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3. místo   Matouš Jirsa          Judo Česká Třebová

+60 kg (4)
1. místo   Pavel Čihůlek     DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2. místo   Adam Vítek        Judo Česká Třebová
3. místo   Richard Doležal  Daito Ryu Pardubice

__________________________________________________

Mladší žákyně:

-28 kg (1)
1. místo   Magda Ryšavá     Judo Česká Třebová
mimo soutěž odeprala 1 zápas

-32 kg (1)
1. místo   Zuzana Gregarová     Judo Česká Třebová
mimo soutěž odeprala 1 zápas

-36 kg (3)
1. místo   Zuzana Vopálková       DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2. místo   Tereza Mladějovská     SKP Judo Nový Bydžov
3. místo   Nela Rosůlková           SKP Judo Nový Bydžov

-40 kg (5)
1. místo   Kristýna Klimešová        Judo Česká Třebová
2. místo   Daniela Zadražilová     Sokol Jihlava
3. místo   Magda Klimešová        Judo Česká Třebová

-44 kg (3)
1. místo   Viktorie Fuksová           SKP Benešov
2. místo   Michaela Houdková     Vlašim
3. místo   Tereza Schovánková     DDM JK Chlumec nad Cidlinou

-48 kg (5)
1. místo   Tereza Kolínová     SKP Judo Nový Bydžov
2. místo   Claudie Grewe      SKP Benešov
3. místo   Zuzana Pánková    SKP Judo Nový Bydžov

-57 kg (1)
1. místo   Lucie Slunéčková     TJ Start Kolín
mimo soutěž odeprala 2 zápas

__________________________________________________

Starší žáci:

-34 kg (2)
1. místo   Vojtěch Schejbal     JK Pardubice
2. místo   Filip Heřmánek        Sokol Jihlava

-42 kg (2)
1. místo   Tomáš Kovář           Judo Česká Třebová
2. místo   Michal Maršíček     SKP Benešov

-50 kg (7)
1. místo   David Doskočil     SKP Judo Nový Bydžov
2. místo   Karel Gregar        Judo Česká Třebová
3. místo   Ondřej Dymák      Judo ZŠ Sadová Čáslav
3. místo   Pavel Smirnov       Sokol Jihlava

-55 kg (7)
1. místo   Patrik Pavlíček              Sokol Jihlava
2. místo   Barsbold Daramzagd     Sokol Jihlava
3. místo   Vít škornička                 Judo ZŠ Sadová Čáslav
3. místo   Vojtěch Hošek               SKP Benešov

-60 kg (6)
1. místo   Jan Němeček          JK Pardubice
2. místo   Zdeněk Rybáček     SKP Judo Nový Bydžov
3. místo   Michal Jadrný        DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3. místo   Josef Chmel            SKP Benešov

-66 kg (4)
1. místo   David Slavíček     Sokol Jihlava
2. místo   Ondřej Tichý        SKP Benešov
3. místo   Jan Krechler        Sokol Jihlava

-73 kg (1)
1. místo   Martin Žejdlík     Judo ZŠ Sadová Čáslav
mimo soutěž odepral 1 zápas

 

+73 kg (3)
1. místo   Leoš Beránek     DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2. místo   Jakub Vidner     DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3. místo   Vojtěch Dzik       TJ Start Kolín

__________________________________________________

Starší žákyně:

-40 kg (2)
1. místo   Marika Vopálková      DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2. místo   Andrea Maršíčková     SKP Benešov

-48 kg (1)
1. místo   Tereza Havelková     Judo ZŠ Sadová Čáslav
mimo soutěž odeprala 1 zápas

-52 kg (4)
1. místo   Zuzana Řeháková       Sokol Jihlava
2. místo   Nikola Štěpánková     Sokol Jihlava
3. místo   Andrea Ubrýová         JK Pardubice

-57 kg (2)
1. místo   Michaela Wasserbauerová     Sokol Jihlava
2. místo   Zuzana Antošová                   SKP Judo Nový Bydžov

-63 kg (2)
1. místo   Šárka Vyškovská        Sokol Jihlava
2. místo   Lenka Slunečková     TJ Start Kolín

+63 kg (1)
1. místo   Michaela Duchanová     TJ Start Kolín
mimo soutěž odeprala 1 zápas

Mimo soutěž se účastnil Adam Krčál (přípravka) Sokol Jihlava, který odepral 2 zápasy.

__________________________________________________

Výsledky družstev soutěže:

1. místo       Sokol Jihlava     28 b.
2. místo       SKP Judo Nový Bydžov     25 b.

3. místo       SKP Benešov     22 b.
5. místo       DDM JK Chlumec nad Cidlinou     19 b.
6. místo       Judo Česká Třebová     19 b.
7. místo       JK Pardubice     16 b.
8. místo       PSK Hradec Králové     7 b.
9.-10. místo  TJ Start Kolín     6 b.
9.-10. místo  Daito Ryu Pardubice     6 b.
11. místo      Vlašim     4 b.
12.-13. místo Savada Polná     3 b.
12.-13. místo Broumov     3 b.
14. místo      JK Hradec Králové     2 b.
15. místo      T.J. Sokol Velim     1 b.

  Více informací o 5 kole Polabské ligy naleznete http://www.osju.eu/