Vítejte na oficiálních stránkách oddílu SKP JUDO Nový Bydžov!!

Čtete - Tréninkové srazy v Novém Bydžově

Novinky

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ NOVÝ BYDŽOV

    Vážení rodiče, tréninky končí 21. 12. 2015 soutěží judo (Vánočním turnajem), který se koná v Novém Bydžově v tělocvičně judo - DDM od 13,00 do 14,00 hodin vážením starších závodníků 2003 a 2004, 2005 a 2006. Vážení mladších závodníků 2007, 2008, 2009, 2010 a 2011 bude od 15,00 do 16,00 hodin. Soutěž starších závodníků začne ve 14,30 hodin, mladší závodníci začnou po skončení soutěže starších závodníků. Občerstvení bude zajištěno v budově DDM. Všechny děti ve školkách a ve školách dostávají na papíře rozpis celé soutěže. 

MOTIVAČNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ZÁVODNÍKY

Vážení rodiče a závodníci,       Pro zjednodušení systému bodovací a motivační soutěže, která již probíhala v papírové podobě, jsme pro vás připravili malou změnu, kterou je možnost zadávat si dosažené úspěchy elektronicky. Výhodou tohoto systému je, že si každý může zadávat svoje výhry sám a má okamžitý přehled o tom kolik má bodů.     Prvním krokem pro účast v této soutěži je přihláška závodníka na konkrétní turnaj. Přihláška poslouží trenérům k registraci závodníků na konkrétní akci a zároveň bude  vstupem...

DOROSTENECKÁ LIGA 2015

    Dnes se náš tým zúčastnil posledního letošního kola dorostenecké ligy, která se tentokrát konala v Hradci Králové. Tato soutěž je nejvyšší dorosteneckou soutěží družstev. Za výrazné podpory borců z České Třebové se nám podařilo vyhrát a tím se v dorostenecké lize udržet pro rok 2016. Spolu s námi v lize postupuje také východočeské družstvo Sokol Hradec Králové. Po neúspěších v předchozích kolech sestupují SK Judo Teplice a  JC Plzeň. 

MČR DOROSTU LITOMĚŘICE

    V sobotu 7. 11. 2015 se konalo MČR v Litoměřicích. Naše výprava odjela do Litoměřic s nadějí na medaily, ktrerá se očekala od Zdeňka Rybáčka, hohužel si Zdeněk obnovil zranění žeber a po třetím utkání ze soutěže odstoupil a tím mu patří sedmé místo. Od druhého borce, který nastoupil v barvách Nového Bydžova se nic nečekalo. David za poslední půlrok na sobě pracoval a vybojoval hezké páté místo, když v závěrečném utkání o třetí místo prhrál na ipon. Škoda, ale to je sport.
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>
TOPlist

Kodex judisty

JUDO

  je školou života vycházející z podstaty existence. Kde není vědomého úsilí, inteligence a charakteru, tam taky scházejí činy. Judo, založené na vzájemné konfrontaci, přináší člověku maximální možnost poměřit své schopnosti.  Učí sebeovládání, porozumění druhým, je to škola...

       PARTNEŘI

        ODDÍLU

     

  •  Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

           

        

 
 
  •            NFNB

 

 

   
   
     
         
           
  • Občerstvení Jiří Frýda