Vítejte na oficiálních stránkách oddílu SKP JUDO Nový Bydžov!!!

Novinky

Pohár Nového Bydžova v mini kategorii

           V neděli 22.3. 2009 se konala soutěž Pohár Nového Bydžova v mini kategorii. Do Nového Bydžova přijeli zavodníci ze širokého okolí MŠ Krátonohy, MŠ Chudeřice, ZŠ Krátonohy, MŠ Sloupno, MŠ Palackého Nový Bydžov a MŠ Sluníčko Nový Bydžov. Celkem 52 závodníků. Fofogalerie se připravuje.

Krajský přebor starších a mladších žáků

       V sobotu 21.3. 2009 se konal v Hradci Králové krajský přebor starších a mladších žáků družstev. Starší žáci ve složení 42 kg Štěpán Doskočil, 50 kg David Havlíček,   50 kg Jan Nguyen, 50 kg Sebastian Neuman, 60 kg Michal Schnieder a Dominik Wojcik obsadilo pěkné druhé místo.   Pořadí klubů : 1. JC Česká Skalice                6. bodů 2. SKP Judo Nový Bydžov       4. bodů 3. SKP Judo...

MT Hranic na Moravě

     V sobotu 14.3. 2009 se konala VC Hranic na Moravě. Jediná zástupkyně SKP Judo Nový Bydžov Pavla Matějovská obsadila 9. místo v kategorii dorostenek do 63 kg. Pavla v prvním kole prohrála s Němkou ve vyrovnaném zápase. V opravách narazila na Slovenku, kterou měla na lopatě, ale v závěru utkání udělala chybu a prohrála.  

MEZINÁRODNÍ KEMP V CHORVATSKU

   Tři naši judisté se zúčastnili mezinárodního kempu v Chorvatském Záhřebu od 8.3. do 11.3. 2009 Petr Čermák, Marcel Jirouš a Jakub Lukeš. Kempu se zúčastnilo 350 závodníků z Evropy.
<< 140 | 141 | 142 | 143 | 144 >>
TOPlist

Kodex judisty

JUDO

  je školou života vycházející z podstaty existence. Kde není vědomého úsilí, inteligence a charakteru, tam taky scházejí činy. Judo, založené na vzájemné konfrontaci, přináší člověku maximální možnost poměřit své schopnosti.  Učí sebeovládání, porozumění druhým, je to škola...

       PARTNEŘI

        ODDÍLU

Řeznictví a uzenářství u Brožů

 
 
     
  •  Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

           

        

 
 
  •            NFNB

 

 

   
   
     
         
           
  • Občerstvení Jiří Frýda