HISTORIE MEDAILÍ Z PČR A MČR DO ROKU 2015 JSME ZÍSKALI 113 MEDAILÍ

HISTORIE MEDAILÍ Z PČR A MČR DO ROKU 2015 JSME ZÍSKALI                                                113 MEDAILÍ

Kroužek juda funguje od roku 1992 až do roku 1997 jsme se neúčastnili žádných soutěží. /více historie oddílu/

Touto cestou bychom Vám chtěli přiblížit úspěšnost juda v Novém Bydžově na PČR, MČR a na vrchoných soutěžích od roku 1998.

Rok 1998 - 3 medaile

  • 2. m. Daniel Pošík MČR mladších žáků
  • 3. m. Lenka Matějovská MČR starších žákyň
  • 3. m. Družstvo starších žákyň (A. Barvířová, L. Matějovská, M. Stránská)
  • 4. m. Polabská liga žáků

Rok 1999 - 0

  • 7. m. Roman Kořínek MČR starších žáků
  • 7. m. Richard Zábranský MČR mladších žáků
  • 1. m. Polabská liga žáků

Rok 2000 - 6 medailí

  • 1. m. Lenka Matějovská MČR dorostenek
  • 2. m. Šárka Víchová MČR mladších žákyň
  • 3. m. Lenka Matějovská MČR žen
  • 3. m. Pavel Lihan MČR dorostenců
  • 3. m. Štěpánka Kopecká MČR starších žákyň
  • 3. m. Renata Kvasničková MČR mladších žákyň
  • 5. m. Lenka Matějovská MČR juniorek
  • ME Kadetů v Bukurešti (Rumunsko) 55 kg Pavel Lihan
  • 1. m. Polabská liga žáků

Rok 2001 - 6 medailí

  • 1. m. Šárka Víchová MČR mladších žákyň
  • 2. m. Lenka Matějovská MČR juniorek
  • 2. m. Pavel Lihan MČR mužů
  • 2. m. Pavel Lihan MČR juniorů
  • 3. m. Štěpánka Kopecká MČR juniorek
  • 3. m. Lenka Matějovská MČR žen
  • ME Juniorů v Budapešti (Maďarsko) 52 kg Lenka Matějovská 13. m.
  • 1. m. Polabská liga žáků

Rok 2002 - 10 medailí

  • 1. m. Lenka Matějovská MČR žen
  • 1. m. Štěpánka Kopecká MČR juniorek
  • 1. m. Štěpánka Kopecká MČR dorostenek
  • 1. m. Roman Kořínek MČR juniorů
  • 2. m. Lenka Matějovská MČR juniorek
  • 2. m. Michaela Vízková MČR dorostenek
  • 2. m. Lukáš Tóth MČR starších žáků
  • 3. m. Michaele Vízková MČR juniorek
  • 3. m. Šárka Víchová MČR starších žákyň
  • 3. m. Monika Štefánová MČR mladších žákyň
  • 1. m. Polabská liga žáků

Rok 2003 - 10 medailí

  • 1. m. Šárka Víchová MČR dorostenek
  • 1. m. Jiří Vosáhlo MČR mladší žáci
  • 2. m. Lenka Matějovská MČR juniorek
  • 2. m. Pavel Lihan MČR juniorů
  • 2. m. Lukáš Styblík MČR starších žáků
  • 2. m. Štěpánka Kopecká MČR juniorek
  • 3. m. Lukáš Kloubec MČR juniorů
  • 3. m. Lenka Berná MČR mladší žákyně
  • 3. m. Lenka Matějovská MČR žen
  • 3. m. Renata Kvasničková MČR dorostenek
  • 5. m. Roman Kořínek MČR juniorů
  • 5. m. Anastázie Barvířová MČR juniorek
  • 2. m. Polabská liga žáků

Rok 2004 - 9 medailí

  • 1. m. Šárka Víchová MČR juniorek
  • 1. m. Lenka Berná MČR mladších žákyň
  • 1. m. Lukáš Styblík MČR starších žáků
  • 3. m. Anastázie Barvířová MČR junorek
  • 3. m. Šárka Víchová MČR dorostenek
  • 3. m. Renata Kvasničková MČR dorostenek
  • 3. m. Jiří Matoušek MČR mladších žáků
  • 3. m. Lenka Matějovská MČR žen
  • 3. m. Renata Kvasničková MČR žen
  • 5. m. Micheala Vízková MČR junorek
  • ME Kadetek Rottrdam (Holandsko) 63 kg Renata Kvasničková 9. m.
  • ME Kadetek Rottrdam (Holandsko) 70 kg Šárka Víchová 9. m.
  • 1. m. Polabská liga žáků

Rok 2005 - 6 medailí

  • 2. m. Lenka Matějovská MČR žen
  • 2. m. Renata Kvasničková MČR juniorek
  • 3. m. Šárka Víchová MČR dorostenek
  • 3. m. Jiří Vosáhlo MČR starší žáci
  • 3. m. Renata Kvasničková MČR žen
  • 3. m. Lenka Matějovská MČR open žen
  • 5. m. Renata Kvasničková MČR open žen
  • 1. m. Polabská liga žáků

Rok 2006 - 7 medailí

  • 1. m. Lenka Matějovská MČR žen
  • 1. m. Renata Kvasničková MČR žen
  • 2. m. Renata Kvasničková MČR open
  • 2. m. Renata Kvasničková MČR juniorky
  • 2. m. Pavla Matějovská MČR starších žákyň
  • 3. m. Lenka Berná MČR starších žákyň
  • 3. m. Lukáš Styblík MČR dorostenců
  • ME Kadetů Miškolc (Maďarsko) 73 kg Lukáš Styblík
  • 1. m. Polabská liga žáků

Rok 2007 - 7 medailí

  • 2. m. Renata Kvasničková MČR juniorek
  • 2. m. Denisa Gregorová MČR juniorek
  • 2. m. Klára Baranová MČR starších žákyň
  • 2. m. Denisa Gregorová MČR dorostenek
  • 2. m. Lenka Matějovská MČR žen
  • 3. m. Pavla Matějovská MČR starších žákyň
  • 3. m. Rudolf Horner MČR starších žáků
  • 1. m. Polabská liga žáků

Rok 2008 - 6 medailí

  • 1. m. Petr Čermák PČR starších žáků
  • 1. m. Družstvo starších žáků (Š. Doskočil, R. Horner, M. Jirouš, D. Wojcik, J. Lukeš, P. Čermák, F. Doskočil, D. Vilímský, D. Míka a M. Matějec)
  • 2. m. Kamil Wojcik PČR mladších žáků
  • 2. m. Jan Nguyen PČR mladších žáků
  • 2. m. Barbora Antošová PČR mladších žákyň
  • 3. m. Lenka Matějovská MČR žen
  • 5. m. Štěpán Doskočil PČR starších žáků
  • 5. m. Rudolf Horner PČR starších žáků
  • 5. m. Filip Doskočil PČR starších žáků
  • 5. m. Daniel Míka PČR starších žáků
  • Při vyhlášení nejlepších oddílů SKP Judo Nový Bydžov skončil na 8. místě v ČR.
  • 1. m. Polabská liga žáků

Rok 2009 - 2 medaile

  • 2. m. Martin Matějec MČR dorostenců
  • 3. m. Pavla Matějovská MČR dorostenek
  • 4. m. Družstvo starších žáků (Š. Doskočil, D. Havlíček, J. Nguyen a M. Schneider)
  • 5. m. Zuzana Antošová PČR mladších žákyň
  • 5. m. Andrea Matějcová PČR starších žákyň
  • 5. m. Lenka Matějovská MČR žen
  • 5. m. Renata Kvasničková MČR žen
  • 6. m. Pavla Žižková PČR mladších žákyň
  • 7. m. Mikuláš Frýda PČR mladších žáků
  • 7. m. Barbora Antošová PČR starších žákyň
  • 7. m. Kateřina Kolínová MČR dorostenek
  • 7. m. Marcel Jirouš MČR dorostenců
  • 7. m. Daniel Míka MČR dorostenců
  • 7. m. Pavla Matějovská MČR juniorek
  • 2. m. Polabská liga žáků

Rok 2010 - 11 medailí

  • 1. m. Barbora Antošová PČR starších žákyň
  • 1. m. Olina Jiroušová MČR veteránek
  • 1. m. Renata Kvasničková MČR akademiček
  • 2. m. Lenka Kořínková MČR žen
  • 2. m. Lenka Matějovská MČR akademiček
  • 3. m. Marcel Jirouš MČR juniorů
  • 3. m. Michal Schneider PČR starších žáků
  • 3. m. Veronika Bučková MČR dorostenek
  • 3. m. Barbora Antošová MČR dorostenek
  • 3. m. Marcel Jirouš MČR dorostenců
  • 3. m. Družstvo starších žáků (M. Schneider, D. Havlíček, J. Nguyen)
  • 5. m. Zdeněk Rybáček PČR mladších žáků
  • 5. m. Petr Čermák MČR dorostenců
  • 5. m. Daniel Míka MČR dorostenců
  • 7. m. Kateřina Kolínová MČR juniorek
  • 7. m. Pavla Matějovská MČR juniorek
  • 7. m. Marcel Jirouš MČR mužů
  • 7. m. Pavla Matějovská MČR žen
  • 7. m. Kateřina Kolínová MČR dorostenek
  • 7. m. Zuzana Antošová PČR mladších žákyň
  • 7. m. Mikuláš Frýda PČR mladších žáků
  • ME Kadetek Teplice (Česká republika) 44 kg Veronika Bučková
  • ME Veteránek Poreč (Chorvatsko) 70 kg Olina Jiroušová 3. m. 
  • 1. m. Polabská liga žáků

 Rok 2011 - 7 medailí

  • 1. m. Veronika Bučková MČR juniorů a juniorek
  • 3. m. Pavla Matějovská MČR juniorů a juniorek
  • 7. m. Kateřina Kolínová MČR juniorů a juniorek
  • 9. m. Daniel Míka MČR juniorů a juniorek
  • 1. m. Olina Jiroušová MČR veteránů
  • 5. m. David Doskočil PČR staršího žactva
  • 1. m. Lenka Kořínková MČR mužů a žen
  • 3. m. Renata Kvasničková MČR mužů a žen
  • 5. m. Tadeáš Vávra PČR mladšího žactva
  • 1. m. Zdeněk Rybáček PČR mladšího žactva
  • 9. m. Petr Hrdina PČR mladšího žactva
  • 1. m. Veronika Bučková MČR dorostu
  • 7. m. Michal Černý MČR dorostu
  • 5. - 9. m. PČR družstev starších žáků (M. Schovanec, D. Doskočil, M. Frýda)
  • 4. m.  MČR družstev žen (L. Kořínková, P. Matějovská, O. Jiroušová a R. Kvasničková)
  • Dorostenecká národní liga 8. místo za SKP Judo Jičín
  • Kvalifikace do Dorostenecké ligy 1. místo
  • 3. m. Polabská liga žáků

Rok 2012 - 7. medailí

  • 1. m. kvalifikace do dorostenecké národní ligy
  • 1. m. Michal Černý MČR juniorů
  • 2. m. Veronika Bučková MČR juniorek
  • 3. m. Marcel Jirouš MČR juniorů.
  • 2. m. Adam Švec MČR dorostenců
  • 3. m. Michal Černý MČR dorostenců
  • 3. m. Michal Schneider MČR dorostenců
  • 7. m. Jakub Görög MČR dorostenců
  • 6. m. ve finále dorostenecké národní ligy, 3. m. ve skupině.
  • 9. m. David Doskočil PČR starších žáků
  • 9. m. Tereza Kolínová PČR mladších žákyň
  • 9. m. Adam Malich PČR mladších žáků
  • 2. m. Tadeáš Vávra PČR mladších žáků
  • 1. m. Polabská liga žáků
  • 6. m. Dorostenecká liga 2012

Rok 2013 - 11. medailí

  • 2. m. Veronika Bučková MČR juniorek
  • 2. m. Lukáš Motyovszki MČR junorů
  • 3. m. Michal Černý MČR juniorů
  • 9. m. Rudolf Hörner MČR juniorů
  • 7. m. Jakub Görög MČR juniorů
  • 2. m. Erdenetsetseg Chinzorig MČR juniorů
  • 2. m. Michal Černý MČR mužů a žen
  • 1. m. Michal Černý MČR dorostenců
  • 5. m. Lukáš Motyovszki MČR dorostenců
  • 1. m. Adam Švec MČR dorostenců
  • 3. m. Jakub Görög MČR dorostenců
  • 3. m. Tadeáš Vávra PČR starších žáků
  • 5. m. Zdeněk Rybáček PČR starších žáků
  • 9. m. Radim Krpata PČR mladších žáků
  • 3. m. Valentýna Štaflová PČR mladších žákyň
  • 2. m. Dorostenecká liga 2013
Rok 2014 - 3. medaile
  • 1. m. Michal Černý MČR juniorů
  • 5. m. Lukáš Motyovszki MČR juniorů
  • 7. m. David Doskočil MČR juniorů
  • 7. m. Tadeáš Vávra PČR starších žáků
  • 9. m. Jakub Görög MČR dorostenců
  • 1. m. Michal Černý MČR mužů
  • 9. m. Jakub Görög MČR mužů
  • 6. m. Dorostenecká liga
  • 3. m. Hynek Hornof PČR mladších žáků
  • 3. m. Polabská liga žáků
 

Rok 2015 -  2 medaile

  • 1. m. Michal Černý MČR juniorů
  • 2. m. Michal Černý MČR mužů
  • 7. m. Hynek Hornof PČR starších žáků
  • 12. m. Radim Krpata PČR starších žáků
  • 5. m. David Doskočil MČR dorostenců
  • 7. m. Zdeněk Rybáček MČR dorostenců
  • 9. m. Aneta Veselá PČR mladších žákyň
  • 10. m. Dorostenecká liga
  • 6. m. Polabská liga
 Rok 2016 - 5. medailí
 
  • 1. m.. Michal Černý MČR juniorů
  • 7. m. Michaela Ryglová PČR starší žákyně
  • 3. m. Hynek Hornof PČR starších žáků
  • 2. m. Kryštof Jaroš PČR mladších žáků
  • 3. m. Aneta Veselá PČR mladší žákyně
  • 9. m. Matyáš Košťák PČR mladších žáků
  • 2. m. Michal Černý MČR mužů
  • 11. m. Dorostenecká liga
  • 5. m. Polabslá liga  
  • ME Španělsko Malaga účast Michal Černý    

Rok 2017 - 3. medaile

  • 3. místo Klára Ulrichová PČR starších žákyn
  • 5. místo Michaela Ryglová PČR starších žáků
  • 3. místo Kevin Hrnčíř PČR starších žáků 
  • 3. místo Lucie Lazarová PČR mladších žáků
  • 7. místo družstava starších žáků
  • 9. místo Radim Krpata MČR dorostu
  • 4. místo Polabská liga žáků
  •  
Rok 2018 - 0. medailí
 
  • 7. místo družstva starších žáků
  • 7. místo Markéta Pátková mladší žákyně
  • 5. místo Aneta Veselá PČR starší žákyně
  • 7. místo Kevin Hrnčíř PČR starší žáci
  • 9. místo Ondřej Borůvka PČR starší žácí
  • 9. místo Jan Bartoš PČR starší žáci
  • 9. místo Jan Ježek PČR starší žáci
  • 5. místo Klára Ulrichová MČR dorost
  • 5. místo Michaela Ryglová MČR dorost
  • - polabská liga žáků
 
  •