POLABSKÁ LIGA

V pátek 28.9.2012 se uskutečnilo v novobydžovské sokolovně 4. kolo Polabské ligy žáků.

Čtvrtého kola se zúčastnilo 249 závodníků z 22 oddílů z celé republiky. Celá soutěž proběhla bez problémů a našim borcům se podařilo nasbírat 23 bodů. V tomto kole jsme skončili v oddílech na čtvrtém místě, o jeden bod za třetí Judo ZŠ Sadová Čáslav. Svou roli sehrála nešťastná náhoda, kdy se jeden závodník, u kterého se dal předpokládat dobrý výsledek zranil, jinak by jsme jistě skončili na třetím místě. Nicméně to byl výsledek jednoho kola a v průběžném pořadí Polabské ligy jsme na druhém místě. Ještě jsou před námi kola dvě a tak je stále šance zvítězit. Což je i výzva pro všechny závodníky z oddílu, aby se posledních dvou kol zúčastnili a pomohli bojovat o vítězství.

Velké poděkování patří všem kdo pomohli s organizací soutěže a zajistili tak její hladký průběh.