USK CUP PRAHA

V sobotu 8. 2. 2014 tři judisté z SKP Judo Nový Bydžov bojovali na USK Cupu mužů v Praze. Mezi mužskou elitou se prosadili naši junioři a dorostenec Lukáš Motyovszki. Na turnaji startovali borci z Rakouska a ze Slovenska. V kategorii do 66 kg obsadil junior Michal Černý 3. místo, když prohál jen jedno utkání s Poljakem, reprezentantem SVK. Do 60 kg startoval dorostenec Lukáš Motyovszki, který se umístil na skvělém 3. místě. Poslední zástupce SKP Judo Nový Bydžov do 81 kg Adam Švec, vyhrál v prvním utkání, kdy porazil J. Bártela z Olomouce, ve druhém utkání prhrál s reprezentantem ze Slovenska a tímto pro Adama soutěž skončila. Adam i když nezískal medaili, tak odvedl kus práce. Od neděle se uskuteční camp ve vedlejší hale, kterého se zúčastníme. Zítra se k výpravě judistů z Nového Bydžova přidá dorostenec Jakub Görög.